Polacy coraz chętniej kupują ubrania w internecie. Mowa tutaj również o rzeczach eleganckich, luksusowych, takich jak garnitury. Sklep z garniturami online to świetne źródło odzieży formalnej w różnych przedziałach cenowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób kupować garnitury przez internet.

Sklep z garniturami online

Istotne jest to, aby ustalić przedział cenowy, w którym musi zmieścić się garnitur. To właśnie od ceny zależy między innymi to, z jakiej tkaniny będzie uszyty garnitur. Najdroższe są garnitury z wełny, szczególnie tej wysokoskrętnej, która jest odporna na zagniecenia. Jeszcze droższe są garnitury z kaszmiru, jednak to już naprawdę odzież premium. Jeśli pragniemy kupić garnitur tańszy, możemy zdecydować się na model, który jest wykonany z wełny i nylonu lub poliestru. Dodatek sztucznych tkanin sprawia, że model jest tańszy, jednak tkanina nie prezentuje się już tak elegancko. Jeżeli mężczyzna zdecyduje się na garnitur z dodatkiem sztucznych tkanin, tego typu włókna nie powinny stanowić więcej niż 20 lub maksymalnie 30% składu tkaniny.

Krój marynarki

Kolejna ważna decyzja dotyczy tego, na jaki krój marynarki zdecyduje się mężczyzna. Większość panów dobrze wygląda w marynarkach, które są taliowane, a zatem mają ładnie dopasowaną talię. Takie garnitury szczególnie dobrze leżą na mężczyznach szczupłych. Marynarka może być zapinana na jeden lub dwa guziki, jak również może być dwurzędowa. Istotną sprawą jest również kolor. Jeśli wybiera się garnitur do pracy, na ważny egzamin lub inne tego typu okazje, najlepszy będzie ten w odcieniach szarości lub granatu. Absolutnie nie należy decydować się na garnitur czarny, ponieważ nosi się go na okazje wieczorowe. Do garnituru najlepiej od razu w tym samym sklepie dopasować odpowiednią koszulę, krawat oraz pasek. Na to, jak mężczyzna prezentuje się w garniturze, wpływ mają też te niuanse. Aby cała stylizacja była nienaganna, trzeba zadbać o wszelkie drobiazgi. Kupując wszystko w jednym sklepie, łatwiej skompletować idealny zestaw.

Kategorie: Garnitury